SARAH & NORA

ülienergilised K-POP stiili austajad ning terve oma teadliku elu peegli ees kavasid välja mõelnud, seda kõikvõimalikes stiilides. Nende ülimaks lemmikuks on K-POP stiil, mida nad eriti naudivad. Nende kavad on nii originaalid, kui ka coverid ning oma tundides õpetavad samuti nad mõlemat. 

K-pop ( korea keeles 가요 Gayo; nimetuse Korea popmuusika või Korea populaarne muusika lühend) on muusikastiil, mis koosneb pop-, tantsu.-, hip-hop-, rokk, R&B ja elektroonilisest muusikast ning on pärit Lõuna-Koreast. Praegusel ajal on K-popi ansamblitest populaarseim BTS, mille liikmed on ajakiri Time arvanud 2017. aasta 25 kõige mõjukama inimese hulka. Sellest on kujunenud ka tantsustiil, mida viljeletakse läbi antud muusikastiili lugude ning inspiratsiooni selleks ongi saadud antud stiili muusikavideotest.

K-popist on kujunenud populaarne subkultuur teismeliste, noorte ja täiskasvatute seas üle kogu maailma, mille tulemusena on tekkinud suur huvi korea keele, korea kultuuri ja üldiselt Aasia kultuuri vastu.

K-pop on populaarseks saanud ka Eesti noorte seas ning 2016. aastal korraldati Tartus Eesti esimene K-popi festival. 7. juulil 2018 korraldati Tartus K-Fest.

MARI LEHTPUU

 

Üles kasvanud meie tantsuklubist ning õpetab Girlie hip-hopi. Armastab tantsu, mõtleb sellest, loob kavasid ja annab need edasi oma tantsuklassis kõikkidele uutele algajatele tantsijatele. Ta on armas ja sõbralik, paneb kõik noored tantsijad tööle, tema kavad on kaasahaaravad.Ta on töökas ja lõpetab kõik alustatud asjad.

MARLEN PEEBA

 

Tantsuklubi looja ning asutaja.

On õppinud ja täiendanud end New Yorkis,Broadway Dance Center tantsustuudios.Tants on tema jaoks hinge ja emotsioonide väljendus ning iga tema kava annab edasi mingi sõnumi, mida ta sellega öelda tahab. Tal on ka must vöö karates. Kaasaegne urban ninja.