JULIA PROKOPENKO

 

Õpetab: TWERK

Minust: Tants on mulle südamelöök, minu hingamine. Tants on mu elu rütm. Liikumine on õnn, rõõm, kurbus, kõik emotsioonid. Kui Sa tantsid, siis on see täielik vabadus, tunne, et oleme ainult meie, kes me tantsime, see tunne, et " tantsi nii, kui keegi ei vaata !". On ainult meie tunded ja meie kehad, mis liiguvad.

Ma tantsin twerki, postitantsu, salsat ja eksootilist. Olen tantsinud erinevates tantsugruppides, erinevaid koreograafiaid. Olen osalenud tantsulaagrites / dance camp´ides, kus olen võtnud erinevate tantsustiilide tunde, nagu HipHop, heels, contemporary, vogue, twerk jpt.

//

TEACHES: TWERK

So, about me: heartbeat, my breath. This is the rhythm of my life. This movement is in happiness, joy, sadness and envy. when you dance, it’s complete freedom, as if nobody sees and there is only us, our bodies and feelings.

I dance twerk, pole dance, exotic. I danced salsa and was in dancing group with different kinds of choreo. I was in dancing camp this summer, where I had lessons of hip hop, heels, contemporary, vogue, twerk.

MARLEN PEEBA

 

Tantsuklubi looja ning asutaja.

Õpetab: Street / Hip hop & new style / Femme Heels / hip hop heels / urban & show.

Tants on minu jaoks hinge ja emotsioonide väljendus. Mida on raske sõnades väljendada, siis kehekeel räägib alati enda eest. Läbi tantsu saan väljendada oma loomingulisust, anda edasi oma õpilastele / tantsijatele seda, mida olen kogenud ja õppinud. 

Minu eesmärk treenerina on motiveerida, julgustada olema, see kes tegelikult oled. Olla eeskujuks ning innustada, et tunda end oma kehas vabalt ning loomulikult. Läbi liikumise on hea võimalus õppida olema endaga konatktis, tunnetama oma emotsioone ja seda, kuidas terves kehas on terve vaim !

Olen õppinud ja täiendanud end nii Eestis, kui välismaal, New Yorkis,Broadway Dance Center tantsustuudios. Olen osalenud paljude maailmas tunnustatud tantsijate workshop´ides. Nende seas: Zacc Milne, Nika Kljun, Megnun Giasar, Obelixx, Alisa Tsisteronova, Joseph Tosh jpt.

Tants on minu jaoks hinge ja emotsioonide väljendus ning iga mu kava annab edasi mingi sõnumi, mida sellega öelda tahan.

Olen kaasaegne urban ninja, kes võitleb selle eest, et hing ja keha saaks end vabana tunda !