REGISTREERIMINE suvisesse tantsulaagrisse on alanud, vanus 12-18+ & vanemad ! REGISTREERIMISEKS saada meil: kassidmustad@gmail.com

 • ERATUNNID Tänavatantsus !

  Hind : 25€ /h

  Võimalus õppida tänavatantsu individuaal tunnis / eratunnis. Keskendume just sellele, mis Sind huvitab ning mis oskusi endas arendada ja omandada tahaksid.

  Õpetab: Marlen Peeba
  Info & registreerimine:
  kassidmustad@gmail.com / tel. +372 55 68 9885


 • STREET & HipHop

  Tule tantsi minuga STREETi & HipHop i !

  Varsti jälle AVATUD !

  Tule naudi tänavatantsu, ükskõik mis vanuses Sa ka oled ja milline on Su eelnev tantsuline kogemus. Trennid on mõeldud nii algajatale, kui ka edasijõudnutele.

  Leia omale sobiv grupp meie juures.

  Trennid toimuvad:

  Koht: Nurme 40, Nõmme Noortemaja / aeg: T, kell 17:30-19:00

  Vikerkaare 10, Nõmme huvikool / aeg: N, kell 16:30-17:30

  õpetab: Marlen Peeba

KLUBIST- tantsuklubi Mustad Kassid tegutseb aastast 2014. Meie juures saab õppida paljusid kaasaegseid tantsustiile erinevate ning mitmekülgsete treenerite käe läbi. Treenerid teevad oma tööd hinge ja südamega.

Klubi eesmärgiks on pakkuda oma tantsijatele arenemisvõimalusi ning uusi oskusi ja teadmisi, kuidas end läbi tantsu paremini väljendada, sellest rõõmu tunda, täiustuda nii tehniliselt, kui ka väljendusrikkuselt. Lisaks trennidele korraldame mitmekülgseid laagerid ning workshop´e, on palju võimalusi esineda ning osaleda tantsufestivalidel, sealhulgas „Koolitantsul“ ja „Kuldsel karikal“. 

Oled oodatud ! Nii kogemusega, kui ka algajad tantsijad ja tantsuhuvilised.

Eelnevat tantsukogemust ei pruugi üldse olla, me anname Sulle selle.. !